Oferty pracyKIEROWCA C + E - 2000 € opłacone mieszkanie, system 4/1, pon - pt
KIEROWCA C + E - 2000 € opłacone mieszkanie, system 4/1, pon - pt Guetersloh, Lemgo (Niemcy)
KIEROWCA C + E - 2000 € opłacone mieszkanie, system 4/1, pon - pt Guetersloh, Lemgo (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 3 dni

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca C + E

Miejsce pracy: Niemcy

Jeśli szukasz zatrudnienia stałej niemieckiej umowie o pracę, a przy tym marzy Ci się praca

w określonych godzinach, a po niej zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju, który

w całości opłaci pracodawca - ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

Obowiązki kierowcy C + E :

- transport ładunku,

- jazda „wokół komina” (codzienny zjazd do bazy).

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 ,

- aktualna karta kierowcy,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

  2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.

  3. Możliwość wypracowania nadgodzin.

  4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.

  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

  6. Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej.

  7. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  8. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  9. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  10. Bezpłatne ubranie robocze.

  11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

  12. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CVlub dzwoń pod numery tel.:

+48 713666081, +48 713666455

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)