Oferty pracyPracownik biurowy
Pracownik biurowy Gdańsk (pomorskie)
Pracownik biurowy Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 3 dni

Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z  klientów  osób na stanowisko:

Pracownik MAGAZYNU w Łężycach koło Rumi

Obowiązki pracy magazyniera dla Panów

  • Pakowanie detali do kartonów,
  • Wypełnianie i zamykanie kartonów, następnie przenoszenie zamkniętych kartonów na paletę,
  • Zabezpieczanie, bandowanie oraz streczowanie palet z detalami,
  • Pomoc przy rozładunku, sortowaniu, liczeniu detali z dostaw,
  • Kompletacja zamówień przy pomocy skanera.

 Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Zdolności manualnych,
  • Punktualności,
  • Sumienności w pracy,
  • Pogodnego nastawienia,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (w przypadku nadgodzin lub pracy w nocy wyższą stawkę zgodnie z kodeksem pracy)
  • Nowoczesne środowisko pracy – halę oraz sprzęt,
  • Zatrudnienie od zaraz na stałe,
  • Uczciwe wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia a także rozwoju i awansu w dalszej perspektywie

Jeśli sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na powyższe stanowisko i chciałbyś podjąć tę pracę, prosimy o przesłanie CV

Do CV należy dołączyć następującą klauzulę:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

  1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

  1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
  2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
  4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)