Oferty pracyMECHANIK SAMOCHODOWY
MECHANIK SAMOCHODOWY Starnberg (Niemcy)
MECHANIK SAMOCHODOWY Starnberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

- usługi ogólne (konserwacja, diagnostyka)

- naprawa elementów silnika

- wymiana elementów hamulcowych

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w miejscowości: 82319 Starnberg (Bawaria)

- wynagrodzenie: 10,50 EURO Brutto/h + 40,00 EURO Netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc  w znalezieniu zakwaterowania

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy

- doświadczenie na danym stanowisku pracy

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)