Oferty pracyMechanik samochodowy - niemieckie warunki zatrudnienia
Mechanik samochodowy - niemieckie warunki zatrudnienia Braunlingen (Niemcy)
Mechanik samochodowy - niemieckie warunki zatrudnienia Braunlingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy - Braunlingen

Opis stanowiska:
- naprawa samochodów
- obsługa sprzętu diagnostycznego
- badania okresowe i wymiana płynów eksploatacyjnych

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w/w zawodzie
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie mechanik

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać nr ref: MECH/DE/2018

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)