Oferty pracyPracownik produkcji w branży automotive - Berlin
Pracownik produkcji w branży automotive - Berlin MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Bernau Bei Berlin (Niemcy)
Pracownik produkcji w branży automotive - Berlin MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Bernau Bei Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 18 dni

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży metalurgicznej produkującej komponenty z branży Automotive, części do maszyn lub urządzeń z branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji w branży automotive - Berlin

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.

Opis stanowiska:

Pomocnik Produkcji jest odpowiedzialny za pracę przy linii produkcyjnej i odbieranie części z taśmy, ich optyczną kontrolę, pakowanie oraz drobne prace montażowe.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • stawkę godzinową 9,27 €/h brutto i dietę dzienną 17-25 € netto
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dodatkowym atutem

Jesteś zainteresowany?

Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu od 8:00 do 16:00: +48 500 456 300.