Oferty pracyMAGAZYNIER/KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH - PRACA DLA PAR
MAGAZYNIER/KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH - PRACA DLA PAR ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
MAGAZYNIER/KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH - PRACA DLA PAR ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER/KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH - PRACA DLA PAR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie towarów (art. spożywcze) za pomocą skanera
  • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
  • Komisjonowanie Pick by Voice
  • Kontrola jakości
  • Prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w parze (warunek konieczny)
  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku komisjonera/magazyniera
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w niemieckim renomowanym zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,23 euro brutto/godzina )
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Berlin, Hamburg, Frankfurt, Monachium, Stuttgart, Freiburg, Kolo (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Möttingen (Niemcy)
Bilbis (Niemcy)