Oferty pracyŚlusarz - Mechanik (WSM/03/18)
Ślusarz - Mechanik (WSM/03/18) Weegree Zabrze (śląskie)
Ślusarz - Mechanik (WSM/03/18) Weegree Zabrze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 22 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Ślusarz – Mechanik

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • Prace ślusarskie.
  • Montaż/ Demontaż podzespołów.
  • Prace związane z trasowaniem, wierceniem oraz gwintowaniem.
  • Składanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny narzędzi oraz porządek w miejscu pracy.
  • Praca na wysokości do 3 metrów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie.
  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dbałość o szczegóły, zdolności manualne.
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę na cały etat.
  • Praca na jedną zmianę (6-14), możliwość nadgodzin.
  • Możliwość rozwoju.
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje:

  • MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 882-167-625.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Mons (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Sint-Niklaas (Belgia)
Geel (Belgia)
Opublikowano wczoraj