Oferty pracyPrzedstawiciel Klienta
Przedstawiciel Klienta Profi Credit Polska S.A. Warszawa (mazowieckie)
Przedstawiciel Klienta Profi Credit Polska S.A. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Przedstawiciel Finansowy

         Dodatkowy dochód,praca z ludźmi,szkolenia

Opis stanowiska:

Sprzedaż pożyczek gotówkowych,

Badanie zdolności kredytowej klienta,

Aktywne działania marketingowe,

Kontakt z Klientem oraz rozpoznawanie jego potrzeb finansowych,

Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,

Obsługa po-sprzedażowa Klienta

Wymagania:

Zaangażowanie,

Otwartość,

Komunikatywność,

Kultura osobista,

Rzetelność i etyka zawodowa.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w obszarze finansowym,

Cykl szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje w obszarze usług finansowych,

Elastyczne godziny pracy,

Najlepsze i najwyższe wynagrodzenie w branży!

Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Opublikowano dzisiaj
Łódź (łódzkie)