Oferty pracyOperator Maszyn Produkcyjnych
Operator Maszyn Produkcyjnych Białystok (podlaskie)
Operator Maszyn Produkcyjnych Białystok (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 3 dni

Business Care Poland Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej o numerze KRAZ 11044. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator Maszyn Produkcyjnych

(LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja opakować foliowych)

- kontrola i dbałość o jakość wyrobu

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

- atrakcyjne wynagrodzenie + premia

- możliwość otrzymania awansu finansowego

- szkolenie stanowiskowe

WYMAGANIA:

- stabilność

- motywacja do pracy

- zaangażowanie w powierzone zadania

KONTAKT: 85 6623740

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV.

Prosimy o dodanie nazwy stanowiska pracy w tytule wiadomości e-mail, zawierającej aplikację.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Business Care Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38A, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Business Care Poland Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Business Care Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38A. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Business Care Poland Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)