Oferty pracyRozpoczynamy rekrutację na stanowisko kontrolera jakości
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko kontrolera jakości Warszawa (mazowieckie)
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko kontrolera jakości Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

 Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Stanowisko pracy: kontrolera jakości

Opis stanowiska:

1. Nadzór nad bieżącym procesem produkcyjnym oraz kontrola wyrobu gotowego

2.Zwalnianie komponentów do użycia w czasie produkcji

3. Prowadzenie dokumentacji procesowej związanej z kontrolą jakości

4. Przygotowywanie wysyłek produktu gotowego

5. Reagowanie na zaistniałe niezgodności, prowadzenie działań wyjaśniających

Wymagania:

1. Dyspozycyjność

2. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

3. Wymagana znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (dot. obcokrajowców )

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie

2. Możliwość zdobycia doświadczenia

3. Możliwość przejścia na umowę o prace po okresie próbnym

4. Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie do swoich aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Partner Temps Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 9, 05-500 Piaseczno, KRS 0000413706, REGON 146045370 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Obowiązek informacyjny:

Informujemy, że Administratorem danych jest Partner Temps Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 9, 05-500 Piaseczno, KRS 0000413706, REGON 146045370. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)