Oferty pracyDoradca Techniczny ds. Szpitali
Doradca Techniczny ds. Szpitali Warszawa (mazowieckie)
Doradca Techniczny ds. Szpitali Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczny ds. Szpitali

Miejsce pracy: Warszawa / cała Polska

Opis stanowiska:

  • Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla zbudowania i utrzymania relacji z klientem.
  • Regularne wizyty u klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Promowanie oraz prezentacja produktów w środowisku medycznym.

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy ze szpitalami – warunek konieczny.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych 2-3 dni w tygodniu.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja).
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, awansu.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)