Oferty pracyRozpoczynamy rekrutację na stanowisko operatorki/ operatora jakości.
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko operatorki/ operatora jakości. Pabianice (łódzkie)
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko operatorki/ operatora jakości. Pabianice (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: Pabianice

Stanowisko pracy: operatorka/operator (kontrolera jakości)

Opis stanowiska:

1. Nadzór nad bieżącym procesem produkcyjnym oraz kontrola wyrobu gotowego

2.Zwalnianie komponentów do użycia w czasie produkcji

3. Prowadzenie dokumentacji procesowej związanej z kontrolą jakości

Wymagania:

1. Dyspozycyjność

2. Gotowość do pracy

3. Wymagana znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (dot. obcokrajowców )

4. Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie

2. Możliwość zdobycia doświadczenia

3. Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie do swoich aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Partner Temps Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 9, 05-500 Piaseczno, KRS 0000413706, REGON 146045370 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Obowiązek informacyjny:

Informujemy, że Administratorem danych jest Partner Temps Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 9, 05-500 Piaseczno, KRS 0000413706, REGON 146045370. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
Dane osobowe będą przechowywane przez 2 lat;
Ma Pan/Pani prawo do:
dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
przenoszenia danych,
cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)