Oferty pracyOperator wózka widłowego spalinowego – wysoka stawka (12,50€/h+25€ premii za dzień!)
Operator wózka widłowego spalinowego – wysoka stawka (12,50€/h+25€ premii za dzień!) MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Übach Palenberg (Niemcy)
Operator wózka widłowego spalinowego – wysoka stawka (12,50€/h+25€ premii za dzień!) MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Übach Palenberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2018, do końca 19 dni

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego spalinowego – wysoka stawka (12,50€/h+25€ premii!)

Miejsce pracy: Übach Palenberg

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku Firmie mającej 22 oddziały w całym kraju. Są oni liderem w zakresie produkcji materiałów budowlanych, w szczególności wysokiej jakości kostek betonowych.

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego czołowego
  • załadunek i rozładunek towarów ciężkich (do 2 ton)
  • praca zarówno w hali magazynowej, jak i na zewnątrz
  • obsługa wózka widłowego Linde
  • praca w systemie 2 zmianowy

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • stawkę podstawową 12,50 € brutto/h,a także premię dzienną do 25 € netto, wraz ze stażem pracy stawka godzinowa wzrasta: po 2 tygodniach 13 € brutto/h, po 1 miesiącu 13,50 € brutto/h, po 3 miesiącach 14 € brutto/h!
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pokrycie kosztów związanych z zakupem odzieży roboczej
  • terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
  • możliwość z korzystania z materiałów szkoleniowych do nauki języka niemieckiego, które są dopasowane do zajmowanego stanowiska
  • wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia na stanowisku Operatora Wózków Widłowych
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do samodzielnej pracy na magazynie
  • gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
  • rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialności oraz lojalnośi,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B a także własne auto

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

lub kontakt telefoniczny:

500 456 300

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.” Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Małkowo (pomorskie)
Opublikowano 22 czerwca 2018
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)