Oferty pracyOperator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim
Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami  do pracy w na terenie Niemiec, wykonujących również inne prace fizyczne.

Możliwe zarobki powyżej 12 tyś. zł

Miejsce pracy : teren Niemiec

Zadania/ Zakres prac:

-          samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,

-          wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,

-          komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Oferujemy:

-        atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

-        możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.

-        długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

-          uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

-       język niemiecki w stopniu komunikatywnym,

-          min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-          preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,

-          sumienność, rzetelność w pracy,

-          samodzielność i precyzja w działaniu,

-          dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-          brak nałogów.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

(Data aktualizacji: piątek, 15 czerwca 2018)