Oferty pracyMagazynier
Magazynier Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie)
Magazynier Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 15 czerwca 2018, do końca 1 dzień

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Nr. Ref. M/ORZ/2018

Miejsce pracy: Orzesze

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac załadunkowych  i rozładunkowych zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz przepisami,
  • foliowanie wyrobów gotowych, odbiór palet z pieca i ocena wizualna ładunków przed rozmieszczeniem ich w magazynach,
  • kontrola jakości ładowanych palet,
  • rozładowywanie materiałów opakowaniowych (tacki, folie, palety, przekładki plastikowe itp.) prowadzenie oceny wizualnej oraz sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz ład i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • operatywność i samodzielność w działaniu,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziane doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym.

W zamian oferujemy:

  • przeszkolenie do pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

CP GLASS S.A. z siedzibą w  Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy płąconemu wartość 50 099 340.00 PLN

(Data aktualizacji: piątek, 15 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Orzesze (śląskie)
Opublikowano 17 października 2018
Opublikowano 16 października 2018