Oferty pracyELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Belgia
ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wrocław, Antwerpia, Belgia (dolnośląskie)
ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wrocław, Antwerpia, Belgia (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 18 czerwca 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta – międzynarodowego lidera w przemyśle piekarniczym, dostarczającego produkty zarówno słodkie jak i wytrawne dla klientów do ponad 100 krajów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Belgia

 Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

Opis stanowiska:

  • Konserwacja prewencyjna maszyn na produkcji: przeglądy techniczne, wymiana komponentów, bieżące usuwanie usterek w trakcie produkcji, raportowanie o wykonywanych zadaniach przełożonym
  • Szybka i dokładna analiza sygnalizowanych błędów: nacisk na wiedzę z zakresu elektryki maszyn
  • Proponowanie krótko- i długoterminowych rozwiązań, omawianie ich z innymi członkami zespołu
  • Praca trzyzmianowa: zmiany dzienna, popołudniowa oraz nocna.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu elektromechaniki
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Chęć do nauki j. holenderskiego
  • Wiedza z zakresu elektryki, automatyki i pneumatyki maszyn
  • Wiedza z zakresu sterowników PLC, sieci Ethernet,
  • Wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Wiedza z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji  - HVAC – mile widziana
  • Wiedza z zakresu działania maszyn chłodzących – mile widziana
  • Własny samochód - mile widziany!

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 15,32 € brutto/h na okresie próbnym,
  • Dodatki zmianowe: 0,84 € brutto/h przy zmianach dziennych, 3,5 € brutto/h przy zmianie nocnej
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • Premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
  • Bony żywnościowe wartości: 6,20 € za każdy dzień pracy (z czego 1,09€ pokrywa pracownik)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 150%
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Płatne święta
  • Termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Jette (Belgia)
Opublikowano 19 lipca 2018
Koningshooikt (Belgia)
Opublikowano 17 lipca 2018