Oferty pracyDoradca handlowy
Doradca handlowy In Temporis Polska Biuro Warszawa Łódź, Kraków, Katowice, Kielce, Poznań (łódzkie, Małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, Wielkopols)
Doradca handlowy In Temporis Polska Biuro Warszawa Łódź, Kraków, Katowice, Kielce, Poznań (łódzkie, Małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, Wielkopols) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2018, do końca 1 dzień

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca handlowy

Do podstawowych obowiązków pracownika należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo techniczne, planowanie i raportowanie z działań bieżących i monitorowanie działalności konkurencji.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami na przydzielonym terenie sprzedaży oraz rozwijanie sprzedaży w oparciu o pozytywne relacje;
  • monitoring rynku w zakresie pozyskania nowych odbiorców produktów firmy, nowych inwestycji;
  • przygotowanie prezentacji produktów na spotkania i umówione wizyty u Partnerów Handlowych;
  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów;
  • dobór odpowiedniej oferty produktowej celem zaspokojenia indywidualnych potrzeb odbiorców;
  • tworzenie specyfikacji technicznych przy projektach sprzedażowych szytych na miarę i potrzeby Klienta z pomocą odpowiednich działów technicznych w centrali firmy w Niemczech;
  • analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej, raportowanie i współpraca z Dyrektorem Zarządzającym firmy w celu osiągnięcia planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
  • doświadczenie zawodowe w poszukiwaniu nowych partnerów handlowych na rynku -doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży i praktyczna znajomość sprzętu stosowanego w hodowli zwierząt i drobiu będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych długofalowych relacji z Klientami;
  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę związaną z rozwijaniem sprzedaży lub poszukiwaniem nowych Klientów firmy;
  • komunikatywność, dojrzałość i odpowiedzialność w prowadzeniu kontaktów biznesowych;
  • słowność - predyspozycja do aktywnej pracy w terenie w stałym kontakcie z Klientem;
  • otwartość, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • pakiet szkoleń zawodowych;
  • pakiet narzędzi - telefon, notebook i samochód służbowy.

(Data aktualizacji: wtorek, 19 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 14 listopada 2018
Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Krak (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Rzeszów (podkarpackie)
Opublikowano 10 listopada 2018