Oferty pracySerwisant
Serwisant In Temporis Polska Biuro Warszawa Łódź, Kraków, Katowice, Kielce, Poznań (łódzkie, Małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, Wielkopols)
Serwisant In Temporis Polska Biuro Warszawa Łódź, Kraków, Katowice, Kielce, Poznań (łódzkie, Małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, Wielkopols) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2018, do końca 2 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Serwisant

Do podstawowych zadań pracownika należy: obsługa i doradztwo techniczne w zakresie grupy urządzeń wykorzystywanych w hodowli zwierząt i drobiu, zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu i urządzeń wykorzystywanych przez Klientów na firmy na terenie całej Polski.

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii technologicznych w zakresie napraw, uruchomienia, regulacji oraz doradztwa technicznego;
  • diagnozowanie awarii w funkcjonowaniu sprzętu i urządzeń, wykonywanie ewentualnych prac naprawczych, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga lub organizacja i uczestniczenie w napraw przeprowadzanych przez wyspecjalizowane zespoły techniczne;
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, organizowania napraw gwarancyjnych i sporządzanie raportów z prowadzonych działań na ręce bezpośrednich przełożonych;
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej;
  • szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektrotechnika, automatyka, mechatronika lub pokrewne;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
  • praktyka w zakresie napraw elektromechanicznych urządzeń przemysłowych - dodatkowymi atutami kandydata będzie praktyczna znajomość sprzętu stosowanego w hodowli zwierząt i drobiu oraz umiejętność jego napraw;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych długofalowych relacji z Klientami;
  • komunikatywność, dojrzałość i odpowiedzialność;
  • słowność - predyspozycja do aktywnej pracy w terenie w stałym kontakcie z Klientem;
  • otwartość, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • pakiet szkoleń zawodowych;
  • pakiet narzędzi - telefon, notebook i samochód służbowy.

(Data aktualizacji: wtorek, 19 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lublin (lubelskie)
Opublikowano 11 lipca 2018
Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 6 lipca 2018