Oferty pracyAutomatyk (AAP/02/18)
Automatyk (AAP/02/18) Weegree Wałcz (zachodniopomorskie)
Automatyk (AAP/02/18) Weegree Wałcz (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 27 czerwca 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Automatyk

Miejsce pracy: Wałcz

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu.
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Podstawowe doświadczenie w programowaniu w języku C#.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii.
  • Umięjętność pracy w zespole.
  • Umiejętność  kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.

Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 40 lub 694 443 637

(Data aktualizacji: środa, 27 czerwca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów (śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Geel (Belgia)