Oferty pracyHYDRAULIK
HYDRAULIK ImpactJob Berlin (Niemcy)
HYDRAULIK ImpactJob Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 1 lipca 2018, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Berlina poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i naprawy instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
  • Uszczelnianie rur
  • Biały montaż
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia
  • Spawanie gazowe

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie hydraulika (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Mile widziany certyfikat spawalniczy 311

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich firmach
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: niedziela, 1 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Freiburg, Offenburg, Appenweier (Niemcy)
Opublikowano 18 sierpnia 2018
Monachium, Eching, Stuttgart, , Norymberga (Niemcy)
Heilbronn (Niemcy)