Oferty pracyElektromechanik
Elektromechanik Stargard (zachodniopomorskie)
Elektromechanik Stargard (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Zakład Rezystorów,

Stargard, ul. Skandynawska 2

Zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,
  • Konserwacje, remonty i naprawy urządzeń,
  • Przeglądy maszyn zgodnie z założeniami TPM.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane Mechanika, Elektryka, Mechatronika),
  • Doświadczenie min. 2 lata w samodzielnej diagnozie przyczyn awarii i naprawie maszyn przemysłowych,
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz znajomość zagadnień pneumatyki,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność do pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze, E1 oraz uprawnienia na wózki widłowe,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość metody utrzymania ruchu TPM oraz narzędzi LEAN.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,
  • Odpowiednie narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów
    w międzynarodowym środowisku oraz poprzez udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
na adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:
Na podstawie art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Backer OBR sp. z o. o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, kod pocztowy 74-200, przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach, wykraczających poza zakres danych wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (włączenia CV do bazy danych kandydatów Spółki). Moją zgodę przekazuje dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO i oświadczam, że moje dane osobowe są zgodne z prawdą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie i w dowolnej formie.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych jest dostępna na stronie firmy w zakładce Kariera.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)