Oferty pracyŚlusarz / Mechanik Utrzymania Ruchu
Ślusarz / Mechanik Utrzymania Ruchu Strzelce Opolskie (opolskie)
Ślusarz / Mechanik Utrzymania Ruchu Strzelce Opolskie (opolskie) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Strzelec Opolskich na stanowisko:

Ślusarz / Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref. SMUR/7806

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie ruchu parku maszynowego,
  • naprawy oraz prace montażowe,
  • uczestnictwo w przeglądach.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • min.1 rok doświadczenia zawodowego,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • rozbudowany pakiet szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenie,
  • pracę do poniedziałku do piątku,
  • bezpłatne przewozy pracownicze,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)