Oferty pracyTechnik Utrzymania Form Wtryskowych
Technik Utrzymania Form Wtryskowych Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Katowice (śląskie)
Technik Utrzymania Form Wtryskowych Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Form Wtryskowych

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. TFW/8307

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonywanie remontów oraz napraw bieżących form,
  • bieżąca obsługa techniczna form: mycie czyszczenie, konserwacja,
  • prace ślusarskie.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętności ślusarskie,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją techniczną,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji w obszarze form wtryskowych,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)