Oferty pracySpecjalista ds. Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury
Specjalista ds. Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Łódż (łódzkie)
Specjalista ds. Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Łódż (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2016 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 93,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht,Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Obowiązki:
  • Utrzymanie infrastruktury – budynki produkcyjne, biurowe, magazynowe, drogi, tereny zewnętrzne;
  • Nadzór nad serwisowaniem urządzeń i obiektów infrastruktury przez firmy zewnętrzne;
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość prac wykonywanych przez serwisy zewnętrzne;
  • Zapewnienia ciągłości mediów (prąd, gaz, sprężone powietrze, etc.);
  • Koordynowania prac eksploatacyjnych urządzeń i instalacji elektroenergetycznych;
  • Nadzór nad przeprowadzaniem kontroli urządzeń zawierających substancje zubożające warstwę ozonową (SZWO) i fluorowane gazy cieplarniane (FGazy);
  • Aktualizacji layout’u budynku, maszyn i instalacji (AutoCad);
  • Opracowywania specyfikacji technicznych do zamówień/zleceń na potrzeby realizowanych zadań (inwestycje, remonty, przeglądy);
  • Opracowywanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych;
  • Nadzór and projektami inwestycyjnymi, wspieranie działów centralnych oraz produkcyjnych;
  • Nadzór nad przeglądami budynku prowadzenie książki obiektu;
  • Przygotowywanie projektów optymalizujących koszty utrzymania infrastruktury i zużycia mediów;
  • Współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi oraz instytucjami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu elektrotechniki / budownictwa / inżynierii środowiska);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność i punktualność;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (dozór i eksploatacja w grupie G1, G2 i G3);
  • Mile widziana znajomość pakietu G Suite.
Oferujemy:
  • Pracę w Lodzi w dużej amerykańskiej firmie.
  • Przyjazną międzynarodową atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)