Oferty pracyKonstruktor Pojazdów
Konstruktor Pojazdów Sieradz (łódzkie)
Konstruktor Pojazdów Sieradz (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konstruktor Pojazdów

Miejsce pracy: okolice Sieradza

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie pojazdów użytkowych (przyczepy, naczepy, zabudowy).
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej konstruowanych pojazdów.
  • Przygotowywanie listy zakupów pod konkretny projekt.
  • Wprowadzanie danych technicznych do dokumentacji produkcyjnej.
  • Rozwój dotychczasowych produktów i optymalizacje.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe (Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne).
  • Umiejętność projektowania w AutoCAD, MegaCAD, SolidWorks.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość spawalnictwa.
  • Zaangażowanie, kreatywność, skuteczność.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
  • Stabilne zatrudnienie.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)