Oferty pracyPielęgniarka Norwegia
Pielęgniarka Norwegia Oslo, Drammen (Norwegia)
Pielęgniarka Norwegia Oslo, Drammen (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii)

Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

Wymagania:
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- wykształcenie pielęgniarskie

Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego!

zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii

Obowiązki:
udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy

W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Norwegia"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)