Oferty pracyOpiekun Osoby Starszej Niemcy
Opiekun Osoby Starszej Niemcy Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy)
Opiekun Osoby Starszej Niemcy Monachium, Regensburg, Stuttgart, Ulm (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do opieki nad seniorami w Niemczech.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Opiekun Osób starszych opieka 24h na dobę- (Niemcy różne lokalizacje: min. Monachium, Frankfurt)

warunki finansowe: 1500 Euro netto miesięcznie

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego poprzez troskliwą opiekę
- gotowanie

oferujemy:
- w pełni oskładkowaną umowę podpisaną z naszą firmą
- pomoc w organizacji pobytu i wyjazdu do Niemiec
- wsparcie Opiekuna Kontraktu;
- wsparcie telefoniczne 24/7;
- indywidualnie dobrane ofertę opieki
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

(w temacie proszę wpisać PRACA OPIEKA NIEMCY)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)