Oferty pracyOpiekun Osoby Starszej W Anglii
Opiekun Osoby Starszej W Anglii Leeds (Wielka Brytania)
Opiekun Osoby Starszej W Anglii Leeds (Wielka Brytania) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu dobrym
- chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent)  opieka 24h na dobę- (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £402 - £500 za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Klient zapewnia:  pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać: Live In Anglia

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)