Oferty pracyOpiekun Medyczny Norwegia
Opiekun Medyczny Norwegia Oslo, Drammen (Norwegia)
Opiekun Medyczny Norwegia Oslo, Drammen (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2018, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego norweskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Wyjedź już dziś, zarób nawet 14 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekun Medyczny  w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Norwegii)

wynagrodzenie: 26 000 Koron miesięcznie ok. 14 000 zł

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym ew. podstawowym
- doświadczenie w opiece
- kwalifikacje opiekuna medycznego (dyplom studiów medycznych lub policealnej szkoły medycznej)

Pomagamy zdobyć autoryzację zawodu w Norwegii

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku norweskim lub  angielskim na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny Norwegia"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 lipca 2018)