Oferty pracyAutomatyk Utrzymania Ruchu
Automatyk Utrzymania Ruchu Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Rybnik, Ruda Śląska, Chorzów (śląskie)
Automatyk Utrzymania Ruchu Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Rybnik, Ruda Śląska, Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 lipca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dużej, stabilnej, stale rozwijającej się i realizującej nowe projekty firmy z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. AUR/201/17

Najważniejsze obowiązki:

  • dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników,
  • programowanie paneli operatorskich (OP),
  • diagnoza układów automatyki,
  • optymalizacja programów sterowników
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników S5 i/lub S7,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

(Data aktualizacji: wtorek, 3 lipca 2018)