Oferty pracyInżynier Jakości (z jęz. francuskim)
Inżynier Jakości (z jęz. francuskim) Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie)
Inżynier Jakości (z jęz. francuskim) Tychy, Bieruń, Pszczyna, Imielin, Chełm Śląski (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 lipca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości (z jęz. francuskim)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IJF/2603

Najważniejsze obowiązki:

  • inicjowanie i udział w doskonaleniu procesów jakościowych,
  • udział w opracowywaniu reklamacji do dostawców,
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów,
  • przeprowadzanie audytów,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • sporządzanie raportów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka francuskiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analizy pomiarów przestrzennych,
  • komunikatywność,
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: wtorek, 3 lipca 2018)