Oferty pracyProgramista Python
Programista Python Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Rybnik, Ruda Śląska, Chorzów (śląskie)
Programista Python Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Rybnik, Ruda Śląska, Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 lipca 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej  z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Python

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. PP/7906

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie specyfikacji i projektowanie oprogramowania,
  • projektowanie i rozwijanie backendu aplikacji webowych,
  • udział we wdrażaniu oprogramowania,
  • analiza oprogramowania i jego optymalizacja,
  • tworzenie kolejnych wersji oprogramowania,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne bądź w trakcie studiów,
  • znajomość języka Python,
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT,SVN),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywność i nastawienie na klienta.

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Django,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz NoSQL.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

(Data aktualizacji: wtorek, 3 lipca 2018)