Oferty pracyPracownik biurowy (z orzeczeniem)
Pracownik biurowy (z orzeczeniem) Świdnica (dolnośląskie)
Pracownik biurowy (z orzeczeniem) Świdnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 3 lipca 2018, do końca 1 dzień

Grupa AF sp. z o. o. odpowiada za kreację wizerunku i marketing średnich, dużych firm. Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,

- prowadzenie korespondencji firmowej,

- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

- prowadzenie korespondencji e-mailowej,

- obsługa urządzeń biurowych,

- zapewnienie prawidłowego przepływu informacji,

- udział w prowadzonych projektach

Wymagania:

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

- znajomość podstaw administracji

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera oraz Pakietu Office

- umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów

- rzetelność i sumienność

- dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- praca na cały etat,

- umowa o pracę,

- praca w biurze,

- e-booki i szkolenia,

- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony,

- możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze,

- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

(Data aktualizacji: wtorek, 3 lipca 2018)