Oferty pracyMONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH, Belgia
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia)
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eeklo (Belgia) Aplikuj Opublikowano 5 lipca 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - wykonawcy konstrukcji stalowych, oferującego produkcję konstrukcji od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH, Belgia

Miejsce pracy: Eeklo

OPIS STANOWISKA:

  • Praca na produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).
  • Montaż elementów konstrukcji w oparciu o rysunek techniczny.
  • Oznaczanie spawów na elementach konstrukcji.
  • Kontrola spawanych konstrukcji pod kątem błędów spawalniczych.
  • Praca w małych, 2-3 osobowych zespołach.
  • Praca na wysokości, na hali.

WYMAGANIA:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku montera konstrukcji stalowych.
  • Komunikatywna znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, holenderski, francuski.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Podstawowa umiejętność spawania MIG MAG.
  • Wykształcenie średnie, techniczne.
  • Mile widziany certyfikat VCA.
  • Mile widziana umiejętność gięcia i przepalania.
  • Myślenie przestrzenne.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
  • Chęć nauki j. holenderskiego.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Pracę na dłuższy okres. Gwarantowane 38 h pracy w tygodniu (możliwość pracy w soboty).
  • Stawkę godzinową: 14,90 € brutto.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Nadgodziny płatne 150%.
  • Eko czeki na zakup ekologicznych produktów - 250 euro wypłacane raz do roku.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • Ubezpieczenie - 7,5 euro miesięcznie (opcjonalnie).
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Płatne święta!
  • Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl  ("oferty pracy")

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:

  1. Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu, tel.: 774414502, adres e-mail: info@link2europe.pl dalej „Link2europe”
  2. Dane przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych z prowadzeniem przez „Link2europe”  procesu rekrutacji w którym biorę udział.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.
  4. Poinformowano mnie, że dane mogą być udostępnione Partnerom współpracującym z „Link2europe” tj: Link2europe N.V, Rijksweg 10 A, 2880 Bornem, podmiot realizującym zadania na rzecz „Link2europe” w oparciu o zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa.
  5. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych
  6. Moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane o czym mowa w art. 22 ust 1 i 4 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Stosowany przez Link2Europe sposób profilowania realizowany jest z wyłączeniem metod zautomatyzowanych i dotyczy jedynie przetwarzania polegającego na wykorzystaniu Moich danych osobowych do oceny niektórych Moich cech, w szczególności do analizy lub prognozy Moich predyspozycji na dane stanowisko pracy.
  7. Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji a w przypadku wyrażonej przeze mnie zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, moje dane będą wykorzystywane przez 2 lata lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, poprzez zgłoszenie tego faktu na adres e-mail: info@link2europe.pl

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: czwartek, 5 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Dendermonde (Belgia)
Opublikowano wczoraj