Oferty pracyKIEROWCA KAT.C+E
KIEROWCA KAT.C+E ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
KIEROWCA KAT.C+E ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 lipca 2018, do końca 17 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport i dostawa towarów do klientów
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Kompletacja i wypełnianie dokumentacji transportowej
  • Weryfikacja zgodności transportowanego towaru

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNY znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako kierowca kat C+E
  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 wraz z kartą kierowcy (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,50 euro brutto/ godzina+ 25 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 5 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Sindelfingen, Ingolstadt (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Berlin (Niemcy)
Neukirchen (Niemcy)