Oferty pracyMechanik w zakresie automatyki przemysłowej
Mechanik w zakresie automatyki przemysłowej PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
Mechanik w zakresie automatyki przemysłowej PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 6 lipca 2018, do końca 19 dni

 Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek

Poszukujemy MECHANIKA Z DOŚWIADCZENIEM

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac projektowych (mechanika) w zakresie automatyki przemysłowej wspierającej integrację drukarek na liniach przemysłowych.

Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i dostawcami komponentów. Wykonywanie kalkulacji i opisów rozwiązań dla działu handlowego.

Przeprowadzanie testów jednostkowych i całościowych aplikacji, instalacja aplikacji u klientów, wsparcie serwisu dla zainstalowanych aplikacji

Miejsce pracy Wrocław

Umowa o pracę

Wynagrodzenie około 6000 PLN brutto

CV prosimy  przesłać na jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem MECHANIK - Wrocław

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

(Data aktualizacji: piątek, 6 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano 13 lipca 2018
Warszawa (mazowieckie)