Oferty pracyMagazynier (również dla kobiet) - Swarzędz
Magazynier (również dla kobiet) - Swarzędz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Swarzędz, (wielkopolskie)
Magazynier (również dla kobiet) - Swarzędz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Swarzędz, (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 10 lipca 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta Firmy z branży AUTOMOTIVE poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier (również dla kobiet)

Miejsce pracy: Swarzędz

Zakres obowiązków:

  • kompletacja i komisjonowanie towaru
  • pakowanie asortymentu
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego

Oczekujemy:

  • podstawowego doświadczenia w pracy magazynowej
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej (również w weekendy)
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • kultury osobistej

Oferujemy:

  • szkolenie z obsługi wózków widłowych
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię
  • długofalowe zatrudnienie
  • możliwość awansu oraz udział w kursach doszkalających

 Posiadamy kilka wolnych wakatów, dlatego zapraszamy do kontaktu także grupy znajomych chcące pracować razem.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Empfingen, Stuttgart (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 21 września 2018
Monachium (Niemcy)