Oferty pracySORTOWACZ ODPADÓW
SORTOWACZ ODPADÓW In Temporis Polska Dział Zagraniczny Reesen (Niemcy)
SORTOWACZ ODPADÓW In Temporis Polska Dział Zagraniczny Reesen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 lipca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku:

SORTOWACZ ODPADÓW

Zakres obowiązków:

- sortowanie odpadów przy taśmie.

Wymagania:

- chęć do pracy;

- dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne;

- mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (kindergeld) oraz zwrot podatku;

- zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Roussillon (Francja)
Opublikowano 9 listopada 2018
78850 Tchiverval Grignon (Francja)
Berlin/Baden-Baden (Niemcy)
Opublikowano 8 listopada 2018