Oferty pracyDoradca Klienta -nie wymagamy doświadczenia
Doradca Klienta -nie wymagamy doświadczenia Profi Credit Polska S.A. Pszów, Radlin (śląskie)
Doradca Klienta -nie wymagamy doświadczenia Profi Credit Polska S.A. Pszów, Radlin (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 lipca 2018, do końca 18 dni

Zatrudnię osobę na stanowisku :

Doradca Finansowy

Opis stanowiska:

Sprzedaż pożyczek gotówkowych,
Badanie zdolności kredytowej klienta,
Aktywne działania marketingowe,
Kontakt z Klientem oraz rozpoznawanie jego potrzeb finansowych,
Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
Obsługa po-sprzedażowa Klienta.

Wymagania:

Zaangażowanie,
Otwartość,
Komunikatywność,
Kultura osobista,
Rzetelność i etyka zawodowa.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w obszarze finansowym,
Cykl szkoleń przygotowujących do pracy,
Pakiet szkoleń poszerzających kompetencje w obszarze usług finansowych,
Elastyczne godziny pracy,

Najlepsze i najwyższe wynagrodzenie w branży!

Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 11 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Słubice (lubuskie)
Opublikowano dzisiaj
Góra (dolnośląskie)
Polkowice (dolnośląskie)