Oferty pracySPAWACZ MIG/MAG/TIG - RÓŻNE LOKALIZACJE
SPAWACZ MIG/MAG/TIG - RÓŻNE LOKALIZACJE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
SPAWACZ MIG/MAG/TIG - RÓŻNE LOKALIZACJE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 lipca 2018, do końca 19 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG - RÓŻNE LOKALIZACJE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
  • Spawanie różnych blach
  • Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • Prace z rysunkiem technicznym
  • Spawanie czarnej stali

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: MAG/MIG/WIG (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-14 euro brutto/godzina + 30-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 11 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Herrieden (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Buxtheude (Niemcy)
Hamburg, Norymberga (Niemcy)