Oferty pracyOchrona magazynu 24/48h - Sokołów/Janki
Ochrona magazynu 24/48h - Sokołów/Janki Securitas Polska Sp. z o.o. Sokołów/Janki (mazowieckie)
Ochrona magazynu 24/48h - Sokołów/Janki Securitas Polska Sp. z o.o. Sokołów/Janki (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 11 lipca 2018, do końca 1 dzień

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony Magazynu

Główne obowiązki:

  • kontrola osób,
  • obsługa komputera,
  • kontrola i ewidencja pojazdów,
  • zabezpieczenie mienia przed kradzieżą i włamaniem

Wymagania:

  • niekaralność,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie,
  • system  pracy 24/48,
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca

690 - 100 - 335

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez
Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

(Data aktualizacji: środa, 11 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Strzelce Opolskie (opolskie)
Opublikowano 20 listopada 2018
Czeladź (śląskie)