Oferty pracyKontroler jakości (AKJŻ/04/18)
Kontroler jakości (AKJŻ/04/18) Weegree Żory (śląskie)
Kontroler jakości (AKJŻ/04/18) Weegree Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 20 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:

  • Praca na hali produkcyjnej.
  • Kontrola jakości i ilości produktów.
  • Pomiar detali w oparciu o dokumentację techniczną.
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli.
  • Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Określanie, wdrążanie, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Bieżące wypełnianie ewidencji czasu pracy.

Wymagania:

  • Dobry wzrok.
  • Zdolności manualne.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Chęci do pracy.
  • Sumienność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansa zdobycia cennego doświadczenia.
  • Praca również dla studentów.
  • Możliwość pracy w soboty.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643, 882-167-625

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wola Bykowska (łódzkie)
Opublikowano wczoraj
De-Boekel (Holandia)