Oferty pracyMONTER OPON BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
MONTER OPON BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ImpactJob Neufahrn (Niemcy)
MONTER OPON BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ImpactJob Neufahrn (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 18 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austri. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER OPON BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i wymiana opon
  • Naciąganie opon na felgi
  • Kontrola stanu opon
  • Prace serwisowe

 WYMAGANIA:

  • Minimum 1-roczne udokumentowane doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego lub wulkanizatora (warunek konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,49 euro brutto/ godzina + 25-30 euro netto diety /przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Freiburg, Offenburg, Appenweier (Niemcy)
Opublikowano 21 lipca 2018
Monachium, Eching, Stuttgart, , Norymberga (Niemcy)
Okolice Augsburga (Niemcy)