Oferty pracyMagazynier bez doświadczenia - praca od zaraz
Magazynier bez doświadczenia - praca od zaraz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Walsrode (okolice Hanoweru) (Niemcy)
Magazynier bez doświadczenia - praca od zaraz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Walsrode (okolice Hanoweru) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 Magazynier bez doświadczenia - praca od zaraz

Miejsce pracy:  Walsrode, 70 km od Hanoweru

Firma:

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się i wiodącej na niemieckim rynku firmie, specjalizującej się w internetowej sprzedaży mebli i elementów wyposażenia wnętrz. W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy Pracowników do centrum dystrybucji w miejscowości Walsrode (około 70 km od Hanoweru).

Zakres zadań:

  • pomoc w załadunkach i rozładunkach towarów (meble)
  • rozładunek ręczny (meble o większych gabarytach załadowuje się w kilka osób)
  • wyszukiwanie towarów według podanego klucza
  • praca ze skanerem ręcznym
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie

Kryteria rekrutacji Kandydatów:

  • dyspozycyjność – wyjazd od zaraz
  • motywacja do pracy w dłuższej perspektywie na terenie Niemiec – gwarantujemy stały kontrakt
  • posiadanie swojego auta na wyjazd będzie dużym atutem – kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • oferujemy stawkę godzinową 9,49€/h brutto i dodatek dzienny 9 € netto. Wysokość dodatku zależy od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • opekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

WAŻNE: Firma nie wymaga znajomości języka niemieckiego. Osoby, które sprawdzą się na powyższym stanowisku będą miały możliwość uzyskania bezpośredniego zatrudnienia w Firmie!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub pozostawienie kontaktu pod numerem + 48 500 456 300.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Schwebheim (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Langenau (Niemcy)
Grettstadt (Niemcy)