Oferty pracyAsystent/ka z językiem niemieckim (AJN/07/18)
Asystent/ka z językiem niemieckim (AJN/07/18) Weegree Opole (opolskie)
Asystent/ka z językiem niemieckim (AJN/07/18) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 25 dni

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Asystent/ka z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych z zakresu wsparcia IT.
  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących IT drogą telefoniczną i mailową.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów klientów.
  • Zgłaszanie problemów do drugiej linii wsparcia.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie C1- warunek konieczny!
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.
  • Możliwy bonus relokacyjny!
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: +48 532-755-496

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ozimek (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Opole (opolskie)