Oferty pracyPracownik Ochrony - Stryków
Pracownik Ochrony - Stryków Securitas Polska Sp. z o.o. Smolice (łódzkie)
Pracownik Ochrony - Stryków Securitas Polska Sp. z o.o. Smolice (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 1 dzień

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony obiektu Logistycznego

(centrum magazynowe Tulipan)

Główne obowiązki:

  • ochrona osób i mienia,
  • kontrola ruchu osobowego,
  • wykonywanie obchodów kontrolnych na obiekcie,
  • obsługa systemów technicznych zainstalowanych na obiekcie ( monitoring i kontrola dostępu),

Wymagania:

  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie 2230 zł netto
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
  • brak kar finansowych,
  • ubezpieczenie NNW ( Następstw Nieszczęśliwych Wypadków ),

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

603-913-483

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)