Oferty pracyPracownik produkcji/drukarz (MPDR/09/17)
Pracownik produkcji/drukarz (MPDR/09/17) Weegree Ruda Śląska (śląskie)
Pracownik produkcji/drukarz (MPDR/09/17) Weegree Ruda Śląska (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 20 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji/drukarz

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień zgodnie z planem produkcyjnym.
  • Obsługa skanera komputerowego.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz wydajnościowych.
  • Wykonywanie nadruków na zlecony towar.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.
  • Zdolności manualne.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Wola Bykowska (łódzkie)
Opublikowano wczoraj
De-Boekel (Holandia)