Oferty pracyKontroler Jakości
Kontroler Jakości Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie)
Kontroler Jakości Can-Pack S.A. Orzesze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 20 dni

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:
• przeprowadzanie badań jakościowych wyrobów gotowych zgodnie z planem badań,
• ocena zgodności wyrobu ze specyfikacją klienta,
• współpraca z działem produkcji i magazynu,
• wypełnianie dokumentacji jakościowej,

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
• umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
• gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
• zaangażowanie, asertywność, rzetelność
• doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony)
• możliwości zdobycia doświadczenia w dziale kontroli jakości
• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
• bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

CP GLASS S.A. z siedzibą w  Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy wpłaconemu wartość 50 099 340.00 PLN

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Orzesze (śląskie)
Opublikowano 18 lipca 2018
Brzesko (małopolskie)
Opublikowano 16 lipca 2018