Oferty pracyŚlusarz narzędziowy/Narzędziowiec
Ślusarz narzędziowy/Narzędziowiec BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Ślusarz narzędziowy/Narzędziowiec BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2018, do końca 1 dzień

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Zakres obowiązków:

  • konserwacja narzędzi
  • naprawa i optymalizacja wtłaczania
  • monitorowanie dokładności wymiarowej produkowanych części
  • drobne naprawy narzędzi

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • dokładność,dbanie o detale
  • mile widziane prawo jazdy,auto na wyjazd

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

799 956 165 lub 789 362 250

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Badenia Wirtembergia, Bawaria, Hesja (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Niemcy - Gronau / Ahaus , Niemcy - Gronau / Ahaus , Niemcy - Gro (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)