Oferty pracyPRACE PROJEKTOWE – mechanik – technik we Wrocławiu
PRACE PROJEKTOWE – mechanik – technik we Wrocławiu PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
PRACE PROJEKTOWE – mechanik – technik we Wrocławiu PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2018, do końca 1 dzień

PRACE PROJEKTOWE – mechanik – technik we Wrocławiu

Umowa o pracę z wynagrodzeniem 4000 zł netto (do ręki)

Wymagania:

Projektowanie konstrukcji mechanicznych

Obsługa programów CAD – preferowany Inventor

Znajomość podstaw automatyki

Podstawowa znajomość aktualnie dostępnych w handlu komponentów automatyki przemysłowej

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac projektowych (mechanika) w zakresie automatyki przemysłowej wspierającej integrację drukarek na liniach przemysłowych. Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i dostawcami komponentów. Sporządzanie dokumentacji technicznej, zlecanie do produkcji projektowanych elementów Przeprowadzanie testów jednostkowych i całościowych aplikacji, instalacja aplikacji u klientów, wsparcie serwisu dla zainstalowanych aplikacji.

To zapraszamy do aplikowania jobs@personnelandmedia.com w tytule Mechanik/Technik – Wrocław

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

(Data aktualizacji: piątek, 13 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano wczoraj
Warszawa (mazowieckie)
Sofia (Bułgaria)